DİĞER ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ

Alüminyum Cephe Sistemler

Alüminyum dünyada en çok bulunan elementlerden biri olmakla birlikte, birçok alanda kullanılmaktadır. Hafif bir madde olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Endüstri alanında bu nedenden ötürü de çok sık kullanılmaktadır. Alüminyum paneller, binaların dış cephelerinde de kullanılarak bir seçenek oluşturmaktadır. Genellikle, yüksek binaların cephelerinde alüminyum paneller tercih edilmektedir. İyigün Yapı da alüminyumu cephe sistemlerinden doğrama sistemlerine birçok alanda kullanmaktadır.

İyigün Yapı Alüminyum Cephe Sistemleri

Alüminyum cephe sistemleri birçok farklı şekilde yapılabilmektedir. İyigün Yapı’ da istenilen cephe sistemi hakkında bilgi almak ve bu cephe sistemini incelemek mümkündür. Eko silikon sistemlerde camların birbirleriyle silikon ve benzeri maddelerle yapıştırılması söz konusudur. Bu şekilde olduğunda, alüminyum profiller camların arasında görünmez.

Kasetli silikon cephe sistemlerinin uygulanması, özellikle son zamanlarda çok yaygındır. Burada düşey ve yatay olarak yerleştirilen profillerin aralarına, daha önceden hazırlanan cam ve alüminyum birleşiminden oluşan kasetler yerleştirilir. Yarı kapaklı ve kapaklı cephe sistemleri de alüminyum cephe sistemleri örnekleridir. Adı üzerinde bir kapaktan bahsedildiğinde, açılabilir sistemler oldukları anlaşılabilmektedir. Bir diğer cephe sistemi de ışıklık sistemlerdir.

İyigün Yapı tarafından alüminyum cephe sistemleri istenilen şekillerde rahatça yapılmaktadır. Tecrübeli çalışanların verdikleri güvenilir hizmetler sayesinde, cephe sistemlerinin yapımlarında memnuniyet söz konusudur. Alüminyum cephe giydirme fiyatı da müşteri memnuniyetini düşünmektedir.

İyigün Yapı Alüminyum Kompozit Kaplama

Özellikle, son dönemlerde tercih edilen alüminyum kompozit malzemesi ile hafif binalar tasarlanabilmektedir. İyigün Yapı tarafından alüminyum giydirme cephe sistemleri birçok çeşitte bulunmaktadır. Kompozit paneller ile yapılan bu giydirme işlemleri, genellikle modern binaların dış cephelerinde tercih edilmektedir. Ayrıca, bu kaplama işlemleri sırasında taşyünü ve buhar dengeleyiciler kullanılarak ısı yalıtımı da uygulanmaktadır. Alüminyum giydirme cephe sistemleri alt kısımlarında kullanılan bu malzemeler hizmete dahil olmaktadır.

Alüminyum giydirme cephe sistemleri için kompozit paneller istenilen ölçülerde ve renklerde üretilebilmektedir. Hızlı bir şekilde işlenmesi kolay olan kompozit panellerin, montajları da kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

İyigün Yapı Alüminyum Cephe Uygulamaları Fiyatları

İyigün Yapı tarafından uygun alüminyum cephe giydirme fiyatı sağlanabilmektedir. Kaliteli malzemelerle kaliteli hizmetin verildiği uygulamalarda güven ön plandadır. Bunun yanı sıra, alüminyum cephe giydirme fiyatı tamamen müşteri yanlısıdır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasıyla beraber, uygun fiyatlarla nitelikli hizmetler verilmektedir. Bununla birlikte, internet sitesi üzerinden İyigün Yapı ile iletişim kurmak mümkündür.