KAPAKLI CEPHE SİSTEMLERİ

Kapaklı Cephe Sistemleri, en zorlu koşullarda çalışacak şekilde tasarlanmış, çelik kaplı yalıtımlı bir metal panel ve tam olarak tasarlanmış bir raydır. Yalıtımlı metal paneller, tek bileşenli bir hava, buhar ve su bariyeri sağlar. Hem iç hem de dış conta ile, sistemde dolgu macunları ile artı bir avantaj sağlar. Paneller, tasarım olarak profesyonel performans standartlarını karşılamak için esnek ve izolasyon seviyesi en üst düzeyde tasarlanmıştır.

Kapaklı Cephe Sistemleri

Dış cephe giydirme sistemlerinde alüminyum, çelik ve cam materyalleri birlikte kullanılarak kapaklı cephe sistemleri meydana getirilir. Kapaklı cephe sistemleri, estetik duruşu ve ekonomik açıdan avantajlı olması sebebiyle en çok kullanılan dış cephe giydirme sistemleri arasında yerini almıştır. Yatay ve dikey çizgilerin hakim olduğu kapaklı cephe sistemleri, cam yüzeylerinin açılıp kapanabilir özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda metal bütünlüğü ile dayanıklı bir dış cephe giydirme sistemi olarak kendini göstermektedir. İnşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen kapaklı cephe sistemlerinden yararlanmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Alüminyum Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri

Çeşitli hesaplamalar yardımıyla belirlenen materyal seçiminde, alüminyum materyali sıklıkla tercih edilir. Dış cephe giydirme işlemlerinde alüminyum ankrajlar yardımıyla yapılan döşemeye alüminyum kapaklı giydirme cephe sistemleri denir. Betonarme döşeme ile tasarlanan alüminyum kapaklı giydirme cephe sistemleri hizmetlerimizden yararlanmak için www.iyigunyapi.com/ sitemizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Sektörün en iyilerinden olma yolunda, alüminyum kapaklı giydirme cephe sistemleri konusunda sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Dış Cephe Giydirme Sistemlerinin Avantajları

Dış cephe giydirme sistemleri sayesinde önemli derecede verim elde edilir. Yapıların rutubetten, zararlı güneş ışınlarından ve kinetik enerjiden korunmasını sağlayan dış cephe giydirme sistemleri, çevre dostu olmasıyla da bilinmektedir. Estetik duruşu ve dayanıklılığı ile fonksiyonel bir kullanım sağlar. Dış cephe giydirme sistemlerinin bir diğer önemli özelliği ise ısı ve ses yalıtımına sahip olmasıdır. Hafif ve kullanışlı özellikleriyle onarım ve bakım maliyetini en aza indiren dış cephe giydirme hizmetleri, güçlü ekibimiz tarafından özenle karşılanır.

İyi Gün Yapı ile Kaliteyi Yakalayın

Firmamız, kalite ve güvenilirliği esas alarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş güçlü bir firmadır. Sektörün en iyisi olan İyi Gün Yapı, son teknoloji ekipmanları ve dış cephe giydirme sistemleri konusundaki yılları aşkın tecrübesi ile sizlere eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası projelerde yer alan uzman ekibimiz, sürekli olarak teknolojiyi takip etmekte ve kendini yenilemektedir. Tamamlamış olduğumuz sayısız projeyi referans göstererek disiplin anlayışımızı ve değerlerimizi gözler önüne sermekten onur duyarız.

DİĞER ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ