YARI KAPAKLI CEPHE SISTEMLERI

Yarı kapaklı cephe sistemleri, farklı derinlikler özelliğine sahip olan profiller ile geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan bir sistem özelliği ile öne çıkan bir ürün olmaktadır. Sadece yatay ve dikey kapılardan oluşan bu sistem ısı yalıtımsız olarak uygulanmaktadır. Kullanım oranı oldukça yüksek olan yarı kapaklı cephe sistemleri alüminyum profil kullanılarak uygulanan bir ürün olmaktadır.

Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri

Yarı kapaklı cephe sisteminim en önemli özelliği de cepheden bakıldığı zaman sadece yatayda ya da düşeyde alüminyum kapak profilleri görülmesi ve camların arasında düşey silikon yer alması olmaktadır. İyigün Yapı sistemleri dış cephe ve yarı kapaklı cephe sistemleri için müşterilerine en uygun, en kaliteli çözümleri sunmaktadır. Sektörde yer alan standartları en yüksek seviye ile hayata geçirmeyi hedefleyen firma, uzman ekip ruhuna sahip olmakla birlikte tasarım ve uygulama alanlarında 2017 yılından beri hizmet veren alanında uzman firma olarak öne çıkmaktadır.

Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri Özellikleri

Alüminyum profil ile üretilir. Oldukça kaliteli ve güvenilir malzemeler ile tasarlanmaktadır. Ayrıca  yarı kapaklı cephe sistemleri tasarımında düz, açılı, badem kapak gibi farklı uygulama seçenekleri bulunmakta olup her isteğe uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Sızdırmaz özellikte hazırlanan yarı kapaklı cephe sistemleri su ve toz gibi maddelerin direncine karşı dayanıklı olmaktadır

Cam Panel Giydirme Cephe Sistemleri

Cam Panel giydirme cephe sistemleri, camların cam çıtası yardımı ile sabitlendiği bir sistem çeşidi olmaktadır. Cam Panel giydirme cephe modüllerini oluşturan bütün bileşenler, kontrollü olarak fabrika ortamında bitmiş ürün haline getirilir ve hazır olduğunda montajı yapılmaktadır. Tüm üretimin fabrika ortamında yapılması ve kolay montaj imkanı sağlayan üniteler ile sistem oldukça tercih edilen bir ürün olmaktadır.

Şık bir görünüme sahip olan cam panel giydirme cephe özellikle şirketler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bulunduğu ortama genişlik ve ferah bir görünüm katan cam panel giydirme cephe kaliteli malzemeler ile tasarlanmaktadır. Modern yapılarda sıkça kullanılan kaplama çeşidi olarak öne çıkan cam panel giydirme cephe sistemleri özel ölçü ve renkler ile üretilebilen malzeme hızlı işlenebilir ve montajlanabilir özelliği ile öne çıkmaktadır.

DİĞER ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ