Sürme Doğrama

Alüminyum Sürme Doğrama Sistemi

Alüminyum doğramalar hemen her yerde kullanılmaktadır. Alüminyum hafif bir metal olduğu ve kolay işlenebilir yapıda olduğu için tercih edilmektedir. Pencere, kapı ve vitrin gibi sistemlerde doğrama malzemesi olarak kullanılan alüminyum İyigün Yapı tarafından kolayca işlenerek uygulanmaktadır. İyigün Yapı’ da alüminyum doğrama sistemleri fotoselli kapı, sürme doğrama sistem, ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız sistemlerde kullanılmaktadır. Yapılan sürme sistem, birçok uygulamada tercih edilen ve sık kullanılan bir sistemdir.

Alüminyum Sürme Doğrama Sistemi Nedir?

İyigün Yapı tarafından sürme alüminyum doğrama son derece kaliteli malzemelerle yapılmaktadır. Alüminyum profillere monte edilen camlar ile sürme doğrama sistemleri yapılmaktadır. Sürme sistemde kanatlar arasındaki hareketliliğin sorunsuz bir şekilde yaşanması için iki kanatın bir profil üzerinde durabileceği şekilde yerler ayarlanır. Bununla birlikte, alüminyum sürme doğrama sistemleri raylarla çalışmaktadır.

Ray sisteminin üzerinde bulunan cam ve alüminyumdan oluşan kanatlar, bu sistem sayesinde kolayca ve takılmadan hareket edebilmektedir. Kısaca anlatılmak gerekirse, sürme alüminyum doğrama sistem hareket edebilen kanatların ray sistemi taşıyan kasa kısmında yukarı aşağı ya da sol sağ yaparak hareket edebildiği sistemdir. İyigün Yapı tarafından kaliteli alüminyum profiller ve kaliteli camlar kullanılarak, iyi bir şekilde uygulama yapılmaktadır.

Alüminyum Sürme Doğrama Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Sürme doğrama sistemleri aslında uygun olan her yerde kullanılabilmektedir. Ancak, evlerde bu sistemlerin kullanımları pek tercih edilmemektedir. Kuyumcu tarzı mağazalarda bu tip doğrama sistemleri daha çok tercih edilmektedir. Vitrinlerde sergilenen eşyalara bu tarz doğrama sistemleriyle ulaşmak daha uygun görülmektedir. Bazı market tarzı yerlerin girişlerinde ya da alışveriş merkezleri kapılarında, sensörlü sürme alüminyum doğrama sistemleri kullanılmaktadır.

Sürme Alüminyum Doğrama Sistemleri Fiyatları

İyigün Yapı tarafından alüminyum sürme doğrama sistemleri hizmetleri son derece kaliteli bir şekilde verilmektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu hizmetlerde, fiyatlar da müşteri memnuniyeti taraflıdır. Aynı şekilde, İyigün Yapı internet sayfası üzerinden iletişim bilgilerine ulaşmak mümkündür. Bu şekilde hizmet detayları ve fiyatları hakkında bilgiler alınması mümkündür. Son derece ilgili çalışanlar tarafından, müşterilerin isteklerine olabildiğince cevaplar verilebilmektedir. Alüminyum sürme doğrama sistemleri için de firmadan rahatlıkla fiyat bilgisi almak mümkündür.

DİĞER ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ