OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Ofis Bölme Sistemleri

Bir çalışma ortamı olan ofislerde düzenlilik önemlidir. Toplantı odası, bireysel odalar ve ortak olarak kullanılan alanların birbirlerinden ayrılması gerekmektedir. Bu ayrılmayla beraber de bu bölümler arasında gerekli izolasyonların sağlanması gerekmektedir. Şöyle ki, ortak alanlarda ki sesler bireysel odalardaki seslere karışmamalıdır. İyigün Yapı tarafından ofis ortamlarında kullanıma uygun kaliteli ofis bölme sistemleri yapılmaktadır. Kullanılacağı yere uygun olarak farklı çeşitlerde bölme sistemleri bulunmaktadır.

Ofis Bölme Sistemleri Çeşitleri

Gerekli izolasyonu sağlayan bölme sistemleri, tasarıma ya da ihtiyaca uygun olarak farklı çeşitler de yapılabilmektedir. İyigün Yapı’ da kasetli, cam bölme ve jaluzili olarak üç farklı çeşitte ofis bölme sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemler, ofislerde farklı bölümleri birbirinden ayırarak ortamlar arasındaki ses ve görüntü gibi etkenlerin karışmasını önlemektedir.

Sistemlerde kullanılan genel malzeme ise camdır. Bölümler birbirlerinden ayrılsa da görüntü ayarlanarak iş sırasındaki kontrole önem verilmektedir. Ofis bölme duvar çeşitlerinde cam ile birlikte alüminyum da genel olarak kullanılan malzeme olmaktadır.

Ofis Bölme Sistemleri Çeşitlerinin Özellikleri

Kasetli, cam bölme ve jaluzili olarak farklı çeşitlerde bölme sistemleri bulunmaktadır. Bu farklı çeşitteki sistemlerin özellikleri de değişkenlik göstermektedir.

Kasetli bölme sistemi yapıştırma cephe mantığına göre yapılmaktadır. Öncelikli olarak, camların alüminyum profillere monte edilmesiyle kasetli modüller yapılmaktadır. Ofislerde bölme sistemlerinin yapılacakları yerlere profillerle iskelet yapılmaktadır. Sonrasında, kasetli modüllere uygun olarak yapılan bu taşıyıcı iskelete monte edilir. Ayrıca, bu profiller alüminyum ile birlikte ahşap malzemeden de olabilmektedir.

Cam bölme de yapılan başka bir bölme sistemi çeşididir. Panaromik cam ofis bölme olarak da bilinen bu sistemler, tabandan tavana tamamen camdır. Camı tutan profiller haricinde başka bir eleman bulunmamaktadır. Sökülüp takılması kolay olan bu ofis bölme duvar sistemleri, ısı ve ses izolasyonunu da sağlayabilmektedir.

Başka bir bölme sistemi de jaluzili ofis bölme sistemidir. Ofis bölme duvar sahip olduğu jaluzi perde ile gerektiğinde görüntü izolasyonunu sağlamaktadır. Birçok yerde de kullanılan bu sistem, bulunduğu ortama şıklık katmaktadır.

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

İyigün Yapı tarafından kaliteli malzemelerle yapılan ofis bölme sistemleri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu sistemler, müşteri yanlısı uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için hızlı ve sağlam bir şekilde uygulamalar yapılmaktadır. Güvenli bir şekilde gerçekleşen bu bölme sistem kuruluş işlemleri için tecrübeli çalışanlar bulunmaktadır. Hızlı teslimat yapılan İyigün Yapı ile internet sistemleri üzerinden iletişim sağlamak mümkündür. Bu sayede fiyat bilgisi gibi bilgiler de alınabilmektedir.