CAM DUVAR BÖLME

Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri panaromik cam ofis bölme olarak ta isimlendirilir. Çalışma mekanlarının tasarımına göre hızlı, ekonomik, ergonomik, sökülüp takılabilen, yatayda ve dikeyde taşıyıcı profilleri Alüminyum profillerden oluşan sistemdir. Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri çalışma mahalleri arasında mükemmel ısı ve ses izolasyonu sağlar. Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri hem fonksiyonellik sağlar, hem de yapınızın estetiğini arttırır. Sisteme uygun olarak Laminant kaplı kapı, Amerikan panel kapı, jaluzili ahşap kapı, alüminyum kapı, desenli kapı ve cam kapı tercih edilebilir.

 Cam bölme de yapılan başka bir bölme sistemi çeşididir. Panaromik cam ofis bölme olarak da bilinen bu sistemler, tabandan tavana tamamen camdır. Camı tutan profiller haricinde başka bir eleman bulunmamaktadır. Sökülüp takılması kolay olan bu ofis bölme duvar sistemleri, ısı ve ses izolasyonunu da sağlayabilmektedir.

DİĞER OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Cam Duvar Bölme Sistemleri

Çalışma ortamına kattığı şıklık, düzen ve estetik görüntü sayesinde cam duvar bölme sistemleri birçok ofis ve iş yerinin vazgeçilmezi konumundadır. Cam bölmeler yarattığı şık görüntünün haricinde sağladığı konforla da en çok tercih edilen açık ofis bölme sistemleri arasında kendine yer edinmiştir.

Neden Cam Bölme Tercih Edilmeli

Cam duvar bölme sistemlerin en çok tercih edilen ofis bölmelerinden birisi olmasının başlıca sebeplerinden birisi fiyat-performans ürünü olmasıdır. Açık ofis bölme sistemleri arasında uygun fiyatına karşılık en çok fayda sağlayan ofis bölme çeşididir.

Ekonomik fiyatına karşılık cam duvar bölme sisteminin tercih edilmesinin bir diğer sebebi de ofis içerisindeki verimi arttırmasıdır. Cam bölmeler sayesinde ofis içindeki ciddiyet daha üst seviyede olur ve bu da çalışanların performansına olumlu etki eder.

Ayrıca cam bölmeler ısı ve ses yalıtımı konusunda da son derece başarılıdır. Tek ve çift cam seçenekleri sayesinde isteğe göre şekillenebilen cam bölmeler, ergonomik yapısı sayesinde ortamdaki sıcak havayı muhafaza edebilme konusunda son derece başarılıdır. Isı ve ses izolasyonundaki başarısı sayesinde ofis içerisindeki konforu üst seviyelere çıkartır.

Cam Bölme Nerelerde Kullanılır

Cam bölmeler ofis ve iş yerleri başta olmak üzere birçok kamu kuruluşunda ve alışveriş merkezlerinde kullanılabilir. Ticari ve kamusal kullanım haricinde günümüzde şık ve modern bir görüntü katması sayesinde evlerde de kullanılmaktadır.

Cam Bölme Teknik Özellikleri

Cam duvar bölmelerde çeşitlilik oldukça fazladır. İsteğe göre Amerikan panel kapı, Laminant Kaplı kapı, Alüminyum kapı, ahşap ya da cam kapı tercih edilebilir.

Alüminyum çerçeve ile korunan cam bölmeler oldukça güvenlidir. Çift cam ve alüminyum çerçeve sayesinde direnci arttırılan ofis cam bölmeleri darbelere ve kırılmaya karşı da oldukça dayanıklıdır.

Cam duvar bölmelerinin bir diğer avantajı da isteğe göre şekillendirilebiliyor olmasıdır. İstenildiği taktirde çeşitli desen ya da tasarımlarla şekillendirilebilir. Gizliliği ön planda tutanlar için de Panoramik cam ya da jaluziler aracılığıyla oda içerisindeki gizlilik bir duvar varmışçasına sağlanabilir.

Açık ofis bölme sistemleri hakkında daha fazla bilgi ve indirimli fiyat almak için www.iyigunyapi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.