JALUZİLİ OFİS BÖLME

Çift Cam Arası Jaluzili Bölme, ofislere dekoratif bir görünüm sağlar. İhtiyaca göre jaluzi perde açılıp, kapatılarak ofisin dışarıyla ilişkisi kontrol edilebilir. Çift cam arası jaluzide perdenin sadece bantları açılıp kapatılabilir. Büro ve ofis bölme duvar sistemi olarak tercih edilebilir. Hastanelerde, mağazalarda, otellerde, ofis-büro, yönetim katlarında birçok ihtiyacın, karşılanmasını sağlar. Çalışma alanın şık ve zarif görünümünün yanı sıra pozitif enerji verir.

Jaluzili Cam Duvar Bölme Sistemleri

Bölme duvar sistemleri çoğunlukla ofisler için tercih edilen separatörlerdir. Bölme duvar sistemlerinin özelliklerine değinmek gerekirse taşınabilir olmaları en büyük faydalarındandır.

Bölme duvarları istediğiniz zaman içinde yer değişikliği yapabilirsiniz. Bu özelliği ile size ofis içinde büyük bir özgürlük kazandıracaktır. Bu duvar bölme çeşitlerinden birisi olan jaluzili ofis bölme duvar sistemleri sıklıkla tercih edilen sistemlerden birisi olup kolay kullanım sağlar.

Bölme duvar sistemlerinin diğer bir özelliği ise farklı yapı malzemeleri kullanılarak üretilebiliyor olmalarıdır. Böylelikle bütçenize uygun bir malzeme seçimiyle duvar bölmenizi yaptırabilirsiniz.

Malzeme kullanımı bölme duvarın uygulanacağı alana göre değişiklik gösterir. Örneğin bir toplantı odası yapılacak ise içi jaluzili cam bölme duvar sistemi kullanılabilir.

 Ayrıca bölme duvar kullanımı mekânda ses ve ısı yalıtımı da sağlamaktadır.

Jaluzili bölme duvar sistemleri nedir?

Konstrüksiyon profilleri ve alüminyum taşıyıcılar arasında oluşturulan altın dolu üst tarafın da çift camlı olduğu modüllerden oluşan duvar bölme sistemleridir. Jaluzili ofis bölme duvar sisteminin bütün konstrüksiyonu alüminyum bölme duvar olup genellikle 80 mm kalınlığında özel profillerinden oluşur. Bölme duvar profilleri ise elektrostatik boya kullanılarak boyanır.

Jaluzili bölme duvar sistemleri nasıl yapılır?

Jaluzili cam bölme duvar sistemleri zemin profil dahil içinden kablo geçişini sağlayacak şekilde yapılır ve bu profilin altına ise ses geçişini engelleyici yalıtım bandı uygulanır.

Jaluzili ofis bölme sistemlerinde kullanılan taşıyıcı dikmeler arasına camlı bölme yerleştirebilecek şekilde modüller oluşturulur. Genelde bu camlar; 2 adet 4mm kalınlığında düz camlardır.

Jaluzili bölme duvar sistemleri nerede kullanılır?

Çift cam arası jaluzili bölme sistemleri, ofislere dekoratif bir görüntü sağlayarak alanların doğru ve etkin kullanımı sağlar. Kullanılan jaluzi perde isteğe göre açılıp kapanabilmektedir böylece ofisin dışarıyla ilişkisi kontrol edilebilir. Jaluzili cam bölme sisteminde sadece perdenin bantları açılıp kapanabilmektedir.

Bürolarda ve ofislerde sıklıkla bölme duvar sistemi olarak tercih edilmekle birlikte pek çok mekan için de kullanım sağlar.

Karşımıza çıkabilecek diğer alanlar; hastaneler, oteller, mağazalar, yönetim katları, ofis-büro gibi alanlarda pek çok ihtiyacın karşılanmasını sağlayarak çalışma alanların zarif ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlamasının yanı sıra pozitif enerji verir.

DİĞER OFİS BÖLME SİSTEMLERİ