KASETLİ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Kasetli Ofis Bölme Sistemleri

Ofislerde çalışma alanlarının birbirinden ayrılması büyük bir ihtiyaçtır. Ortak kullanım alanının kişisel odalardan ayrılması gerekmektedir. Bununla birlikte, toplantı odası gibi yerlerin de diğer yerlerden ayrılması gerekmektedir. Bölme duvarlar, blok olarak görünen büyük yerlerde odaların oluşmasını sağlamaktadır. Ofis gibi yerlerde de camlı bölme duvarlar kullanılmaktadır. İyigün Yapı tarafından birçok alana uygun bölme sistemleri yapılmaktadır.

Ofis bölme sistemleri cam duvar bölme, jaluzili ofis bölme ve kasetli ofis bölme olarak ayrılmaktadır. İyigün Yapı tarafından yapılan bu uygulamalar, müşterilerin istekleri doğrultusunda memnun edici bir şekilde yapılmaktadır. Kasetli ofis bölme sistemleri, estetik olarak daha iyi göründüğü için en çok tercih edilen bölme sistemi olmaktadır.

Kasetli Ofis Bölme Sistemleri Uygulamaları

Ofislerde bölümleri birbirinden ayıran bölme sistemleri, ofislerde ki düzgün çalışma ortamlarının sağlanabilmesi için bir ihtiyaçtır. Kasetli ofis bölme uygulamalarının yapılması için tercihe bağlı olarak, ahşap ya da alüminyum malzemeler kullanılabilmektedir. Hazırlanan kaset modüllerinin monte edildikleri profillerde, ahşap ya da alüminyumlar ile profiller yapılmaktadır.

Kullanılacak olan kaset modülleri, uygulama yapılmadan önce imalathanede hazırlanmaktadır. İstenilen malzemeler ile yapılan profillerin içlerine camlar monte edilmektedir. Kasetli ofis bölme sistemleri yapımları için bir diğer adımda uygulamanın yapılacağı alanlar belirlenmektedir. Kullanılan profiller ile kasetli modüllerin yerleştirileceği ana iskeletler yapılmaktadır. Sonrasında, önceden hazırlanan kaset modüller kolaylıkla ana iskelete monte edilebilmektedir.

Kasetli Ofis Bölme Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir

Ofis bir çalışma alanı olduğu için en dikkat edilecek olan bölümler arasında ses izolasyonunun sağlanmasıdır. Kasetli ofis bölme sistemi de bunu en iyi sağlayan bölme sistemi olmaktadır. Bölme duvarların yapımlarındaki en büyük amaç, belli bölümlerin birbirlerinden ayrılmasıdır. Diğer bölme sistemlerinde olduğu gibi kasetli bölme sistemlerinde de bu amaç gözetilmektedir. Tercihe bağlı olarak, alüminyum ve ahşap malzemeler cama ek olarak kullanılabilmektedir.

Kasetli Ofis Bölme Sistemlerinde Fiyatlar

İyigün Yapı tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak, tecrübeli çalışanlarla sayesinde kullanışlı uygulamalar yapılmaktadır. İyigün Yapı sitesinden verilen hizmetler hakkında ve her türlü hizmetin karşılığı olan fiyatlar hakkında bilgiler alınabilmektedir. Kasetli ofis bölme sistemleri için de site üzerinden ve iletişim bilgileri sayesinde fiyat bilgisi almak mümkündür.

DİĞER OFİS BÖLME SİSTEMLERİ