SERAMİK CEPHE SİSTEMLERİ

Seramik Cephe Sistem Uygulamaları

Binaların dış cephelerinde farklı birçok giydirme çeşidinin uygulanması mümkündür. İyigün Yapı, alüminyum kompozit paneller gibi seramiklerle de cephe giydirme uygulamalarının yapılmasını sağlamaktadır. Seramik istenilen boyutlarda ayarlanabileceği gibi, farklı tasarımlarda birçok seramik çeşidi de bulunmaktadır. Bu cephe giydirme işlemleri farklı şekiller de olabilmektedir.

Seramik Cephe Sistemleri Çeşitleri Nelerdir

Pek çok iç mekânda zemin ve duvar kaplamalarında tercih edilebilen seramik, binaların dış cephelerinde de kullanılabilmektedir. Bununla birlikte, seramiklerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Klipsli, gizli klipsli ve yapıştırma olmak üzere farklı çeşitlerde ve özelliklerde seramik cephe kaplama sistemleri bulunmaktadır. İyigün Yapı tarafından kaliteli ürünlerle bu işlemler gerçekleştirilmektedir.

Seramik cephe sistemleri genel olarak uygulanış şekillerine göre farklılıklar içerdikleri için birbirlerinden ayrılmaktadır. Bununla birlikte, kullanılan malzemelerde de farklılıklar olmaktadır. Dış cephelerin tamamen kaplanmasını sağlayan bu sistemler, istenilen renklere sahip olabildikleri ve parlak görünümleri nedeniyle tercih edilmektedir.