GİZLİ KLİPSLİ

Seramikler, arka yüzeylerine dört noktadan açılan kırlangıç kanallara takılan alüminyum klipsler yardımıyla taşıyıcı konstrüksiyona monte edilir. Genellikle 60×60 cm , 60×120 cm , 50×100 cm ebatlarında ki malzemelere uygulanır.

Seramik Cephe Kaplama Sistemleri

Yapılarda en son yapılan ve kimlik kazandıran işlemdir cephe kaplama. Seramik kaplama uygulama yapılara şıklık ve modernlik verir. Kaliteli ve sağlıklı bir ürün olması dolayısıyla da değerini artırır. Mekanik gizli klipsli sistem seramiklerin arka yüzeyinde kırlangıç kuyruğuna benzer oyuklar bulunmaktadır. Bu oyuklar önceden hazırlanan alüminyum profillere montajlanır. Gizli klipsli seramik sistem de ise cephe üzerindeki panellerde bulunan ilgili bölümlere seramiklerin yerleştirilmesiyle uygulama yapılır. İyigunyapi.com yapılarında incelikle kullanarak en güzel örnekleri sunuyor.

Binalarda Cephe Kaplama ürünü Seramik

Yapımı tamamlanan binalara son dokunuş cephe kaplama özel, titiz ve güvenli çalışmalar sonucu yapılır. En iyi malzemeler uzmanlık ve usulünce kullanıldığı zaman yeterli verim alınabilir. Seramik gizli klipsli sistem  doğal dokusu tasarım özellikleri ve renk ve boyut seçenekleriyle de tercih nedeni olmaktadır. Mekanik gizli klipsli sistem seramik plakaların arka yüzünde bulunan kırlangıç kuyruğu benzeri oyuklarla ankrajlara montajlanarak çalışma uygulanır. Son sistem uygulamalardan olan bu sistem seramikler özel üretimleri, sağlıklı ve geri dönüşebilir ürünlerdir.

Seramik Plaka Farkları

Oldukça beğeni kazanan seramik gizli klipsli sistem ürünler kolay montajlama yapılabilmesi, hiç bir şekilde sağlık sakıncası bulunmayan doğa dostudur. Mekanik gizli klipsli sistem plakalar arasındaki fark, biri her iki yüzeyi de düz olarak üretilir. Diğerinin arkasında bulunan kırlangıç kuyruğu şeklinde oyuklarla üretilerek farklı uygulama özelliği kazandırmasıdır. Cephe yüzeyine adapte edilen alüminyum profiller üzerinde bulunan kanallara yerleştirilerek montajlanmaktadır.

Seramik Kaplama Sağlık Ve Güvendir

Tercihlerde üst sıralarda yer alan seramik kaplamalar, yoğun olarak kullanılmaya devam ediyor. Seramik plakaların üretim aşamalarında kazandığı özelliklere göre uygula da farklı olmak durumundadır. Gizli klipsli uygulamalarda derz dolgu olanağı bulunmadığından arka yüzeyde yapılacak olan yalıtım sisteminde çok dikkatli olunmalıdır. Seramik gizli klipsli sistem kaplama plakalar 60*60- 60*120-50*100 mm ölçülerinde üretilmektedir. Köşe dönüş aparatları da ayrıca fonksiyonel özelliklidir, bu sayede kusursuz bir şekilde cephe uygulaması yapılabilmektedir. Her zevke uygun seçenekleri bulunmakta olan seramik kaplama sistemi uygun fiyatlı hem de hafifliğiyle binayı fazla yükten korumaktadır. Plakalar alüminyum paneller üzerine arzu edildiği gibi yatay, düşey şekillerde kullanılabilir

DİĞER GRANİT CEPHE SİSTEMLERİ