YAPIŞTIRMA

Seramikler, alüminyum tasıyıcı profile yardımcı geçici bant ve poliüretan esaslı yüksek mukavemete sahip -40° ile +100° de elastikiyetini kaybetmeyen bir malzeme ile monte edilir. En ekonomik porselen seramik uygulama metodudur ve her turlu ebatta uygulanabilir. İsteğe göre açık derzli ya da kapalı derzli olarak monte edilebilir. Kapalı derzli sistemde, açık derzli uygulamaya ek olarak kaplama malzemesinin düşey ve yatay derzlerine istenilen RAL renginde özel tip alüminyum profiller monte edilerek malzemenin derzleri arasindaki boşluklar kapatılmış olur.

Yapılarda cephe giydirme özel ve önemli bir dokunuştur. Binalarda cephe içerde verilen emeğin dışarı yansımasıdır. Seramik kaplama cepheler doğallığı ve şıklığıyla modern vazgeçilmez seçenektir. Bir birinden özel dokuları, renkleriyle her zevke uygunluğuyla da tercih nedenidir. Bu konuda iyi gün yapı işini uzmanlıkla yapan çalışabileceğiniz en yakın adrestir.

Dış Cephede Seramik

Seramik doğal bir ürün olması dolayısıyla oldukça aranan ve uygulandığı yapıya zarafet katan doğal malzemedir. Seramik içerde dışarda her alanda büyük bir tercihle kullanılmaktadır. Seramik yapıştırma sistem yapılarınıza en son dokunuşunuz olarak sizi yansıtacaktır. Yapılacak rölöve çalışmasına uygun olarak önceden hazırlanan alüminyum profiller üzerine seramik plakalar güçlü yapıştırıcılarla yapıştırılır. En güzel, esnek ve yük getirmeyen hafiflikte ürünler olması dolayısıyla muhteşemdir. Siz kararınızı verdikten sonra seramik yapıştırma sistem çalışmanıza en kısa sürede başlanacaktır. Çalışmalar mimar mühendis ve uzmanlaşmış ustaların tecrübesi birleşerek yürütülüyor.

DİĞER GRANİT CEPHE SİSTEMLERİ