ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ

Estetik Ve Zarafet Alüminyum Doğrama

Alüminyum, kir tutmaz, temiz, yapıları fazla yükten koruyan hafif bir üründür. Alüminyum profil arzu edilen ölçülere uyarlanabildiğinden kullanım alanı oldukça fazla ve tercih ediliyor. İyi gün yapı alüminyum profilleri uzmanlık derecesinde projelendirerek muhteşem işlere imza atıyor.

Alüminyum Profil Nerelerde Kullanılır?

Özellikle inşaat alanında kapıdan pencereye her yere uygulanabiliyor. Muhteşem renkleri her zevke hitap ederken esnek ve muazzam dokusuyla bulunduğu yere estetik ve modernlik katıyor. Alüminyum doğrama sistemleri evler, iş yerleri kamu özel yapılar fabrikalarda rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Her zevke uygun renkte ve üstün kalitede sahip olabileceğiniz alüminyum ürünler bulabilirsiniz. Alüminyum doğrama sistemleri seçeneklerinizi fotoselli, sürmeli doğramalar ve ısı yalıtımlı- yalıtımsız olarak kullanabilirsiniz.

Sürme Sistem Özellikleri

Sürme sistem alüminyum profiller kapı, pencere, balkon kapatma ve ofis bölmelerde çok işlevsel mekanizmalardır. Alüminyum doğrama sistemleri estetik ve zarif görüntüleri, kapı açma yönü vs. düşünmek zorunda bırakmayışı ve en önemlisi sürme kapılar sayesinde yer tasarrufu sağlanır. Ofislerden ayrıca alüminyum çerçeveli çift camlarınıza jaluzi ilavesi yapabilir. İyigünyapi.com sayesinde modern sistemle özel alanlar yaratabilirsiniz. Alüminyum doğrama fiyatları firma tarafından en uygun şekilde belirlenmektedir.