KLİPSLİ

Sinterflex Cephe Uygulama Hizmetleri

İyigün Yapı, birçok cephe uygulamasını son derece kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Seramik ve alüminyum kompozit olduğu gibi sinterflex de yapılmaktadır. Sinterflex cephe kaplama sistemi, çevreye duyarlı bir sistem olmasıyla bilinmektedir. Hafif, pürüzsüz ve estetik bir yapıda olan sinterflex kaplama sistemi aynı zamanda ısıya dayanıklıdır. İyigün Yapı tarafından klipsli ve yapıştırma olarak iki farklı sinterflex kaplama sistemi yapılmaktadır.

Klipsli Sinterflex Kaplama Sistemi

Bu sistemler için taşıyıcı alüminyum klipsler ve T profiller kullanılmaktadır. T profiller ve alüminyum klipsler ile yapılan taşıyıcı sistem, ardından sinterflex plakalar vidalar ile bu taşıyıcı sisteme sabitlenir. Klipsli sistem sinterflex cephe uygulama sırasında, sinterflex plakalar yerleştirilmeden önce epoksi ve elyaf lamine edilir. Sinterflex plakaları tutan askı profilleri de bulunmaktadır. Bu askı profilleri, poliüretan yardımıyla sinterflex plakalara yapıştırılır.

Klipsli sistem sinterflex cephe uygulama özellikle çevre dostu bir uygulama olduğu için tercih edilmektedir. İyigün Yapı tarafından yapılan bu uygulama da kaliteli sinterflex plakalar kullanılarak binaların dış cephelerinde şık görüntüler oluşturulur.

Yapıştırma Sinterflex Kaplama Sistemi

Klipsli sistem sinterflex cephe yapımının yanı sıra yapıştırma işlemiyle de sinterflex kaplama uygulaması yapılabilmektedir. Bu uygulamada, yine aynı şekilde alüminyum profiller kullanılır. Klipsli sistem sinterflex cephe uygulamasının dışında bu uygulamada klips gibi ek malzemeler kullanılmamaktadır. Epoksi ve elyaf lamine uygulamaları da yapılmamaktadır. Kullanılan alüminyum profiller ile sinterflex plakaların monte edilecekleri taşıyıcı ana iskelet oluşturulur. Sonrasında, bu alüminyum profillere poliüretan içeren malzemelerle sinterflex plakalar yapıştırılır.

Bu kaplama sisteminde kullanılan sinterflex plakalar istenilen boyutlarda kullanılabilmektedir. Boyutları ayarlamak da kolay bir işlem olmaktadır. Ayrıca, klipsli sistem sinterflex cephe uygulama yapıştırma sinterflex cephe uygulamaya göre daha pahalı olmaktadır.

Klipsli ve Yapıştırma Kaplama Sistemleri Hizmetleri

İyigün Yapı tarafından istenilen bütün uygulamalar yapılmaktadır. Bu uygulamaların yapımında, müşteri memnuniyeti ön planda olmaktadır. Aynı şekilde, yapılması istenilen uygulamalar hakkında bilgi almak internet sitesi üzerinden kolayca gerçekleşen bir işlemdir. Klipsli sistem sinterflex cephe yapımı detaylarına da ulaşılabilmektedir. Ayrıca, daha önceden yapılan işleri de incelemek mümkündür. Kaliteli işlerin yapımının yanı sıra, bu işlerde emeği olan çalışanların iş güvenliğine de dikkat edilmekte ve öncelik olarak alınmaktadır.

DİĞER SİNTERFLEX CEPHE KAPLAMA