ISI YALITIMSIZ SİSTEM

Alüminyum profiller, özünde metal oldukları için ısıyı kolayca iletebilmektedir. Dolayısıyla, tek başına bir alüminyumun ısı yalıtımı gibi bir özelliği bulunmamaktadır. Isı yalıtımsız sistem dışarıyla bağlantısı olan yerlerde kullanımı önerilen bir sistem değildir.

Isı yalıtımsız sistem denildiğinde sadece alüminyum profiller akla gelmelidir. Bu profiller haricinde, yapılan uygulamaya uygun olan cam ve benzeri bir malzeme haricinde bir malzeme kullanımına gerek yoktur. İyigün Yapı firması tarafından yalıtımlı, yalıtımsız ve sürme olarak farklı doğrama sistemleri yapılabilmektedir.

İyigün Yapı’ da Yalıtımlı ve Yalıtımsız Sistem Hizmetleri

 İyigün Yapı tarafından her türlü cephe kaplama, bölme duvar ve doğrama gibi sistemlerin hizmetleri verilmektedir. Isı yalıtımsız sistem ve ısı yalıtımlı doğrama sistemi olarak farklı doğrama sistemleri de yapılmaktadır. Bu hizmetler hakkında, internet sitesi üzerinden bilgi almak mümkündür. Kaliteli malzemelerle birlikte tecrübeli çalışanların verdikleri hizmetler sayesinde, memnuniyet sağlayan işler yapılmaktadır.

DİĞER ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ